MOONLIGHT IPAD 10.9 (CZARNY)

IPAD 10.9 (10-GEN) - USB C

Indeks katalogowy: DS-5-11-1009-12

  • Czas dostawy: Realizacja ok. 3-5 tygodni

Opis

Moonlight to wyjątkowa ramka ścienna do tabletu. Jej konstrukcja jest wynikiem skomplikowanej geometrycznej stylizacji, prezentującej żebrowaną powierzchnię, która odbija światło otoczenia w urzekający sposób, podobny do księżyca. Uchwyt ścienny Moonlight jest precyzyjnie wyfrezowany z litego bloku aluminium i wykończony anodowaną powierzchnią. 

Wysokiej jakości aluminium uzupełnia wymienna wkładka z Alcantary, która tworzy kontrast oraz zapewnia imponującą jakość wizualną i dotykową. Chroni przy tym również przed zarysowaniami. Wkładka jest dostępna w różnych kolorach, co umożliwia dopasowanie do wnętrza i dodanie kolorowego akcentu.

Dzięki otwartej formie tablet można łatwo wyjąć i włożyć z powrotem. Nie musisz zatem ograniczać się do używania iPada tylko jako centrum sterowania swoim smart home. Steruj, pracuj, graj, oglądaj seriale w ciągu dnia, a wieczorem zadokuj urządzenie w ramce. Moonlight wyposażono w port USB-C, który w połączeniu z opcjonalną ładowarką podtynkową zapewni zasilanie tabletu bez widocznych kabli. Wbudowany przewód ładujący pozostaje ukryty pod uchwytem, a iPad zawsze naładowany i gotowy do działania. Podstawowe funkcje:
- Uchwyt wyfrezowany z litego bloku aluminium
- Precyzyjne wykonanie, anodowana powierzchnia
- Wymienna wkładka z Alcantary w zestawie
- Okrągły kształt, zlicowany z iPadem
-
Błyskawiczny montaż i demontaż tabletu
- Wbudowany przewód zasilający ze złączem USB-C, zakończony USB-C
- Możliwość montażu w orientacji pionowej lub poziomej.Kompatybilne modele iPada 10.9":
- iPad 10.9 10-gen: A2696, A2757, A2777.Displine to niemiecka marka, która stworzyła wyjątkowe, aluminiowe akcesoria dla tabletów iPad i Samsung, takie jak standy, uchwyty i ramki ścienne. Dopracowane rzemiosło łączy z doskonałością w obróbce CNC, nowoczesnym designem i przyjazną funkcjonalnością. Produkty Displine są eleganckie, inteligentne i wytrzymałe - pomagają naszym klientom w pełni wykorzystać możliwości ich mobilnych urządzeń. Wszędzie tam, gdzie liczą się elastyczne i intuicyjne rozwiązania.


Poznaj Displine:
www.el-team.com.pl/displine

Cechy

Informacje podstawowe
Producent:
  • DISPLINE
Indeks katalogowy:
  • DS-5-11-1009-12
Kod EAN:
  • -
Dane produktu
Seria ramki:
Kolor :
Kompatybilność Ramki:

Zapytaj o produkt