SUNSET IPAD 10.9 (ZŁOTY)

IPAD 10.9 (10-GEN) - USB C

Indeks katalogowy: DS-5-10-1009-13

 • Czas dostawy: Realizacja ok. 3-5 tygodni
 • Producent:
  • DISPLINE
 • Indeks katalogowy:
  • DS-5-10-1009-13
 • Kolor :
 • Seria ramki:

Opis

Sunset to ekskluzywnie zaprojektowana ramka ścienna do iPada, która prezentuje się z wyjątkową gracją. Jej kształt przywodzi na myśl zachodzące słońce, delikatnie otulające tablet. Dzięki swojej magicznej estetyce Sunset uosabia zarówno ponadczasową elegancję, jak i piękno. Wykonany z litego aluminium, starannie frezowany i wykończony anodowaną powierzchnią. Został stworzony z myślą o uchwycie ściennym na iPada, który jest nie tylko funkcjonalny, ale także wyjątkowo piękny. 

Wysokiej jakości aluminium uzupełnia wymienna wkładka z Alcantary, która tworzy kontrast oraz zapewnia imponującą jakość wizualną i dotykową. Chroni przy tym również przed zarysowaniami. Wkładka jest dostępna w różnych kolorach, co umożliwia dopasowanie do wnętrza i dodanie kolorowego akcentu.

Dzięki otwartej formie tablet można łatwo wyjąć i włożyć z powrotem. Nie musisz zatem ograniczać się do używania iPada tylko jako centrum sterowania swoim smart home. Steruj, pracuj, graj, oglądaj seriale w ciągu dnia, a wieczorem zadokuj urządzenie w ramce. Sunset wyposażono w port USB-C, który w połączeniu z opcjonalną ładowarką podtynkową zapewni zasilanie tabletu bez widocznych kabli. Wbudowany przewód ładujący pozostaje ukryty pod uchwytem, a iPad zawsze naładowany i gotowy do działania. Podstawowe funkcje:
- Uchwyt wyfrezowany z litego bloku aluminium
- Precyzyjne wykonanie, anodowana powierzchnia
- Wymienna wkładka z Alcantary w zestawie
- Okrągły kształt, zlicowany z iPadem
-
Błyskawiczny montaż i demontaż tabletu
- Wbudowany przewód zasilający ze złączem USB-C, zakończony USB-C
- Możliwość montażu w orientacji pionowej lub poziomej.Kompatybilne modele iPada 10.9":
- iPad 10.9 10-gen: A2696, A2757, A2777.


Displine to niemiecka marka, która stworzyła wyjątkowe, aluminiowe akcesoria dla tabletów iPad i Samsung, takie jak standy, uchwyty i ramki ścienne. Dopracowane rzemiosło łączy z doskonałością w obróbce CNC, nowoczesnym designem i przyjazną funkcjonalnością. Produkty Displine są eleganckie, inteligentne i wytrzymałe - pomagają naszym klientom w pełni wykorzystać możliwości ich mobilnych urządzeń. Wszędzie tam, gdzie liczą się elastyczne i intuicyjne rozwiązania.


Poznaj Displine:
www.el-team.com.pl/displine

 

Cechy

Informacje podstawowe
Producent:
 • DISPLINE
Indeks katalogowy:
 • DS-5-10-1009-13
Kod EAN:
 • -
Dane produktu
Seria ramki:
Kolor :
Kompatybilność Ramki:

Zapytaj o produkt