STREAMER + WZMACNIACZ 1-STREFOWY 2X50W

WIFI, BLUETOOTH, IR, LAN, USB, LINE IN/OUT, OPT IN, SW OUT (RCA)

Indeks katalogowy: EK-50S-AU

 • Czas dostawy: Realizacja ok. 3-5 tygodni
 • Producent:
  • EKINEX
 • Indeks katalogowy:
  • EK-50S-AU

Opis

EK-50S-AU to wzmacniacz stereo Wi-Fi i Bluetooth 5.0. Dodanie EK-50S-AU do obecnego systemu stereo umożliwi strumieniowe przesyłanie muzyki z urządzenia inteligentnego, USB, NAS lub usług przesyłania strumieniowego, takich jak Spotify, Tidal, Deezer, Qobuz, Amazon Music i innych za pośrednictwem aplikacji 4STREAM, AirPlay2, Bluetooth lub inne aplikacje DLNA. Dodanie większej liczby urządzeń do domowego systemu audio umożliwia utworzenie bezprzewodowego systemu audio typu multiroom lub wielostrefowego systemu audio dla całego domu, co zapewni zupełnie nowe i wspaniałe wrażenia podczas grania i cieszenia się muzyką.

 

1-strefowy wzmacniacz multiroom Sentio
2x50W (4Ω), 2x30W (8Ω)
LINE IN (RCA), OPTICAL IN, USB DAC
LINE OUT (RCA), SUBWOOFER OUT
WiFi, Bluetooth, LAN, USB


Podstawowe funkcje:
- Przesyłanie strumieniowe muzyki przez sieć bez ograniczeń odległości lub Bluetooth 5.0 do 15 metrów.
- Bluetooth wysokiej rozdzielczości.
- Obsługiwane protokoły przesyłania strumieniowego Spotify connect, Tidal connect, Airplay2, Qplay, DLNA, UPnP.
- Obsługa strumieniowego przesyłania źródła dźwięku, telefonów komórkowych i tabletów, napędu dysków USB, NAS, Bluetooth, wejścia liniowego i wejścia optycznego.
- Multiroom i multizone streaming
- Obsługa strumieniowego przesyłania muzyki wysokiej jakości, dekodowanie z częstotliwością próbkowania do 24 bitów, 192 kHz.
- Sportify, Deezer, Tidal, Qobuz, Amazon Music, Napster, Pandora, Radio internetowe, iHeartRadio, TuneIn, QQMusic, wiele usług przesyłania strumieniowego online zintegrowanych z aplikacją.
- Dostępna bezpłatna aplikacja na iOS i Androida.
- Wejście liniowe i wejście optyczne dla większej liczby zewnętrznych wejść audio.
- Regulacja EQ za pomocą aplikacji lub pilota.

Produkty linii Ekinex są opracowywane i produkowane we Włoszech. Dzięki wieloletniej pracy projektowej powstały produkty, który uosabiają esencję designu Made in Italy: niezwykłą dbałość o detale, najwyższej klasy materiały, najnowocześniejszą technologię i innowacyjność. Zaprojektowane z myślą o rynku globalnym, produkty Ekinex są wyrazem nowej włoskiej tradycji, która łączy w sobie dbałość o rzemiosło przy wytwarzaniu produktu i wysoki poziom technologii. Ekinex promuje ideę włoskiego projektu, który nie jest jedynie wrażeniem estetycznym, ale zawiera jako podstawowe elementy, takie jak łatwość obsługi, natychmiastowe zrozumienie funkcji oraz zrównoważone i inteligentne zastosowanie nowoczesnych technologii.

 

Poznaj Ekinex:
https://el-team.com.pl/ekinex/

Cechy

Informacje podstawowe
Producent:
 • EKINEX
Indeks katalogowy:
 • EK-50S-AU
Kod EAN:
 • -
Wysyłka
Kod CN:
 • 85184000

Zapytaj o produkt