COMPANION WALL SAMSUNG A8 (BIAŁY)

SAMSUNG GALAXY TAB A8 10.5

Indeks katalogowy: DS-1-10-3105-00

  • Czas dostawy: Realizacja 5-10 dni roboczych

Opis

Companion Wall to prosta i funkcjonalna ramka do tabletu. Jest precyzyjnie wyfrezowana z wysokiej jakości aluminium i malowana proszkowo, aby uzyskać matowe wykończenie. Dzięki nowoczesnemu wzornictwu ten solidny uchwyt wygląda lekko i zgrabnie, gwarantując przy tym solidną ochronę urządzenia w miejscu montażu.

Wbudowane magnesy pozwalają w łatwy sposób zamknąć tablet wewnątrz obudowy i zawiesić na ścianie. Pionowo lub poziomo. Dzięki przemyślanej konstrukcji przewód ładujący zawsze pozostaje ukryty w obudowie. Opcjonalna ładowarka podtynkowa ułatwi zasilanie urządzenia.

Zabezpieczenie antykradzieżowe zapewnia ochronę zarówno przed wypadnięciem, jak i przenoszeniem tabletu do innych pomieszczeń. Wybierz Companion Wall, jeśli chcesz sterować swoim smart home zawsze z tego samego miejsca.Podstawowe funkcje:
- Mocowanie na ścianie w poziomie lub pionie
- Zabezpieczenie antykradzieżowe z imbusem
- Magnetyczne zamykanie obudowy zapobiegające przypadkowemu wypadnięciu urządzenia
- W zestawie śruby, kołki, piankowe nakładki oraz silikonowe dystanse zamienne.


Kompatybilne modele Samsunga:
- Galaxy Tab A8 10.5".Displine to niemiecka marka, która stworzyła wyjątkowe, aluminiowe akcesoria dla tabletów iPad i Samsung, takie jak standy, uchwyty i ramki ścienne. Dopracowane rzemiosło łączy z doskonałością w obróbce CNC, nowoczesnym designem i przyjazną funkcjonalnością. Produkty Displine są eleganckie, inteligentne i wytrzymałe - pomagają naszym klientom w pełni wykorzystać możliwości ich mobilnych urządzeń. Wszędzie tam, gdzie liczą się elastyczne i intuicyjne rozwiązania.


Poznaj Displine:
www.el-team.com.pl/displine

Cechy

Informacje podstawowe
Producent:
  • DISPLINE
Indeks katalogowy:
  • DS-1-10-3105-00
Kod EAN:
  • 4260600744520
Dane produktu
Seria ramki:
Kolor :
Kompatybilność Ramki:
Zabezpieczenie:
Wysyłka
Kod CN:
  • 84735080

Zapytaj o produkt