COMPANION WALL HOME SAMSUNG A8 (CZARNY)

SAMSUNG GALAXY TAB A8 10.5 - USB C

Indeks katalogowy: DS-1-12-3105-02-C

  • Czas dostawy: Realizacja 5-10 dni roboczych

Opis

Companion Wall Home to prosta i asymetryczna ramka ścienna do tabletu. Jest precyzyjnie wyfrezowana z wysokiej jakości aluminium wykończonego powłoką proszkową. Otwarta strona umożliwia łatwe wyjęcie urządzenia w dowolnym momencie. Dzięki temu nie musisz ograniczać się tylko do używania tabletu jako centrum sterowania swoim smart home. Steruj, pracuj, graj, oglądaj seriale w ciągu dnia, a wieczorem zadokuj urządzenie w ramce. Opcjonalna ładowarka podtynkowa zadba o to, by znowu było gotowe do działania.  

Uchwyt pozwala zamontować tablet poziomo lub pionowo. Dzięki przemyślanej konstrukcji zintegrowany przewód ładujący zawsze pozostaje ukryty w obudowie. 

Companion Wall Home łączy w sobie nowoczesny wygląd z elastycznością. Jest przeznaczona do codziennego użytkowania tabletu w domu. Nieważne, czy używasz go do obsługi smart home, czy do innych czynności. Dzięki Companion Wall Home w pełni wykorzystasz możliwości swojego urządzenia.Podstawowe funkcje:
- Mocowanie na ścianie w poziomie lub pionie
-
Błyskawiczny montaż i demontaż tabletu
- Wbudowany przewód zasilający ze złączem USB-C, zakończony USB-C
- W zestawie śruby, kołki oraz piankowe nakładki.Kompatybilne modele Samsunga:
- Galaxy Tab A8 10.5".Displine to niemiecka marka, która stworzyła wyjątkowe, aluminiowe akcesoria dla tabletów iPad i Samsung, takie jak standy, uchwyty i ramki ścienne. Dopracowane rzemiosło łączy z doskonałością w obróbce CNC, nowoczesnym designem i przyjazną funkcjonalnością. Produkty Displine są eleganckie, inteligentne i wytrzymałe - pomagają naszym klientom w pełni wykorzystać możliwości ich mobilnych urządzeń. Wszędzie tam, gdzie liczą się elastyczne i intuicyjne rozwiązania.


Poznaj Displine:
www.el-team.com.pl/displine

Cechy

Informacje podstawowe
Producent:
  • DISPLINE
Indeks katalogowy:
  • DS-1-12-3105-02-C
Kod EAN:
  • 4260600744599
Dane produktu
Seria ramki:
Kolor :
Kompatybilność Ramki:
Zabezpieczenie:
Wysyłka
Kod CN:
  • 84735080

Zapytaj o produkt