GŁOŚNIK SUFITOWY DWUDROŻNY 60W

8 OHM, 89 DB, 120°, BIAŁA MASKOWNICA, REGULACJA KIERUNKU

Indeks katalogowy: EK-SP525-AU

  • Czas dostawy: Realizacja ok. 3-5 tygodni
  • Indeks katalogowy:
    • EK-SP525-AU
  • Producent:

Opis

Głośnik EK-SP525-AU oferuje doskonałą jakość dźwięku z przejrzystymi tonami wysokimi, klarownym i czystym brzmieniem wokali oraz głębokim basem. Jest również bardzo łatwy do zainstalowania, idealny do zastosowań komercyjnych oraz systemów kina domowego.

 

Podstawowe funkcje:- Kiedy głośniki są montowane na suficie, upewnij się, że konstrukcja sufitu jest solidna, a głośniki są solidnie przymocowane.
- Zainstaluj głośnik w miejscu, które jest strukturalnie zdolne do podtrzymania wagi głośnika i jego akcesoriów montażowych, w przeciwnym razie może to spowodować upadek urządzenia i powodować obrażenia osobiste.
- Nie używaj gwoździ, klejów ani innych nieautoryzowanych urządzeń, ponieważ długotrwałe użytkowanie i drgania mogą spowodować, że głośnik spadnie.
- Obniż głośność urządzenia i źródła dźwięku podczas zmiany źródła wejściowego (np. podczas przełączania na FM/CD).
- Wyłącz urządzenie i źródło dźwięku podczas instalacji lub usuwania kabli.

Produkty linii Ekinex są opracowywane i produkowane we Włoszech. Dzięki wieloletniej pracy projektowej powstały produkty, który uosabiają esencję designu Made in Italy: niezwykłą dbałość o detale, najwyższej klasy materiały, najnowocześniejszą technologię i innowacyjność. Zaprojektowane z myślą o rynku globalnym, produkty Ekinex są wyrazem nowej włoskiej tradycji, która łączy w sobie dbałość o rzemiosło przy wytwarzaniu produktu i wysoki poziom technologii. Ekinex promuje ideę włoskiego projektu, który nie jest jedynie wrażeniem estetycznym, ale zawiera jako podstawowe elementy, takie jak łatwość obsługi, natychmiastowe zrozumienie funkcji oraz zrównoważone i inteligentne zastosowanie nowoczesnych technologii.

 

Poznaj Ekinex:
https://el-team.com.pl/ekinex/

Cechy

Dane produktu
Indeks katalogowy:
  • EK-SP525-AU
Producent:

Zapytaj o produkt