CZUJNIK RUCHU theLUXA S180 E WH

ZEWNĘTRZNY, BIAŁY, 12M, 180 STOPNI, IP54

Indeks katalogowy: TH-1010587

OFERTA DLA KLIENTÓW E-COMMERCE – ZAPYTAJ O WARUNKI
  • Czas dostawy: Realizacja 1-3 dni robocze

Opis

theLUXA S180 E to zewnętrzny czujnik ruchu o zasięgu do 12 metrów. Sterowanie oświetleniem odbywa się automatycznie, w oparciu o detekcję ruchu i poziom natężenia oświetlenia. Dwa potencjometry w dolnej części soczewki służą do regulacji czujnika zmierzchu (wartość luxów, teach-in, włączenie w dzień) oraz czasu opóźnienia (impuls, wartość czasu). Kąt wykrywania wynosi 180° i może być dostosowywany przez obrót głowicy poziomo o ± 90° lub nachylenie głowy czujnika o 30° w stronę ściany . Bez zbędnych przesłon i naklejek na soczewce. Dzięki funkcji „test” można szybko sprawdzić aktualny obszar detekcji. Po montażu stopień ochrony wynosi IP55. Opcjonalny adapter pozwala zamontować czujnik również na narożniku lub w rogu ściany.

Czujnik theLUXA S180 E wykorzystywany jest do uruchamiania oświetlenia wokół budynków, przed garażami, na parkingach oraz w ogrodach i parkach. Dzięki technologii łączenia w punkcie zero sinusoidy, stycznik wytrzymuje wysokie prądy startowe. To sprawia, że urządzenie sprawdzi się również przy sterowaniu oświetleniem LED (do 200 W) przed wejściem i dookoła domu. Produkt z serii Theben e-commerce.


Produkty Theben e-commerce to specjalna seria przeznaczona do sprzedaży w Internecie. Nazwy niektórych urządzeń są zbieżne z funkcjonującymi do tej pory modelami, dlatego wprowadzono dodatkowe oznaczenie literą „E” oraz szereg technicznych modyfikacji, dostosowujących funkcje do najczęściej wykorzystywanych. Produkty Theben e-commerce mogą też nieznacznie różnić się wyglądem i wykonaniem w stosunku do standardowych wersji.


Podstawowe funkcje:
- Zewnętrzny czujnik ruchu (PIR)
- Montaż natynkowy
- 1 kanał (przekaźnik 230V)
- Automatyczne sterowanie oświetleniem w oparciu o detekcję ruchu i poziom natężenia oświetlenia
- Regulacja natężenia światła, przy którym załącza się oświetlenie oraz opóźnienia przy wyłączaniu oświetlenia

- Kąt detekcji 180°
- Pole detekcji przy montażu na wysokości 2,5 m: stycznie 12 m, promieniowo 5 m
- Czas opóźnienia: 1 s - 20 min
- Ustawienia jasności: 5 - 1000 lx
- Obciążalność: LED < 2 W = 25 W  |  LED > 2 W = 200 W - IP55
- Łączenie w punkcie “0” sinusoidy zabezpieczające styk przekaźnika przed nadmiernym zużyciem - Pomiar oświetlenia mieszanego, nadający się do sterowania lampami fluorescencyjnymi, żarówkami, halogenami, lampami LED
- Regulacja głowicy czujnika ± 90° w poziomie oraz możliwość nachylenia głowicy o 30° w stronę ściany

- Funkcja Teach-in: zapamiętywanie bieżącej wartości natężenia światła
- Funkcja impulsowa: możliwość integracji z łącznikiem schodowym
- Funkcja Test: szybkie sprawdzenie obszaru detekcji
- Możliwość montażu na narożniku oraz w rogu (wymagany dodatkowy adapter)
- Możliwość montażu w puszkach podtynkowych (60 mm)
- Łatwy montaż do podstawki przyłączeniowej
- Dodatkowy styk dla przewodu ochronnego
- Gotowy do natychmiastowego użycia dzięki ustawieniom fabrycznym (wartość przełączania jasności 15 luksów, opóźnienie czasowe 2 min)Theben jest firmą o 100-letniej tradycji, a także niekwestionowanym ekspertem w sterowaniu opartym o czas, obecność, jasność światła oraz jakość powietrza dla urządzeń elektrycznych. Wszystkie oferowane produkty są zgodne z ideą marki, która nakazuje zużywać energię tylko wtedy, gdy jest to absolutnie konieczne. Ten niemiecki producent jest jednocześnie jednym z liderów w zakresie produkcji urządzeń dla systemów automatyki budynkowej. Oferta Theben obejmuje urządzenia KNX, system Smart Home LUXORliving, zegary i automaty zmierzchowe, czujniki ruchu i obecności, oświetlenie zewnętrzne LED oraz termostaty i czujniki.

Poznaj Theben:
www.el-team.com.pl/theben

Cechy

Informacje podstawowe
Producent:
  • THEBEN
Indeks katalogowy:
  • TH-1010587
Kod EAN:
  • -
Dane produktu
Rodzaj czujnika:
Zastosowanie:
Kolor :
Sposób montażu:
Typ czujnika:
Wysyłka
Kod CN:
  • 85365080

Zapytaj o produkt