PROGRAMATOR CZASOWY DO GNIAZDKA TIMER 26

BIAŁY, ELEKTROMECHANICZNY, 24H/15MIN, BEZ REZERWY CHODU

Indeks katalogowy: TH-0260841

OFERTA DLA KLIENTÓW E-COMMERCE – ZAPYTAJ O WARUNKI
  • Czas dostawy: Realizacja 1-3 dni robocze

Opis

Theben-timer 26 to programator czasowy do gniazdka z programem dobowym. Tarcza zegara posiada 96 segmentów. Odchylenie jednego segmentu włącza zasilanie na 15 minut. Programowanie polega na odchyleniu odpowiedniej ilości segmentów w wybranych przedziałach czasowych. Przed podłączeniem do sieci należy ustawić godzinę, przekręcając tarczę zawsze zgodnie z ruchem wskazówek zegara do momentu, aż strzałka wskaże aktualny czas. Po uruchomieniu zasilania, taktowanie zegara jest powiązane z częstotliwością sieci elektrycznej. Za pomocą wbudowanego przełącznika możliwe jest ręczne włączanie lub wyłączanie urządzenia w dowolnej chwili, bez zmiany wcześniej zaprogramowanych ustawień. Przełącznik wskazuje również aktualny stan łączenia. Theben-timer 26 nie posiada rezerwy chodu (podtrzymania pracy), więc w razie zaniku napięcia sieciowego należy go ponownie ustawić.

Wyłącznik czasowy Theben-timer 26
został wprowadzony na rynek w 1976 roku i jest prekursorem smart home dla gospodarstw domowych. Z uwagi na wysoką moc łączeniową można go wykorzystać do uruchamiania urządzeń grzewczych, pomp i wentylatorów czy szeroko pojętego sterowania (akwarystyka, lampki choinkowe i dekoracje świąteczne, włączanie asystentów głosowych, symulacja obecności). Urządzenie sprawdzi się również przy sterowaniu oświetleniem LED (do 400 W). Produkt z serii Theben e-commerce.


Produkty Theben e-commerce to specjalna seria przeznaczona do sprzedaży w Internecie. Nazwy niektórych urządzeń są zbieżne z funkcjonującymi do tej pory modelami, dlatego wprowadzono dodatkowe oznaczenie literą „E” oraz szereg technicznych modyfikacji, dostosowujących funkcje do najczęściej wykorzystywanych. Produkty Theben e-commerce mogą też nieznacznie różnić się wyglądem i wykonaniem w stosunku do standardowych wersji.

Podstawowe funkcje:
- Analogowy programator do gniazdka typu plug-in z programem dobowym
- 96 segmentów łączeniowych
- Najkrótszy czas on/off: 1 segment = 15 minut
- 1 kanał
- Moc przełączania: 3500 W (do 400 W LED)
- Wskaźnik stanu łączenia
- Ręczny przełącznik włącz / wyłącz
- Francuski system wtykowy (z bolcem)
- Dostępne inne typy gniazd (np. Schuko)

- Bez rezerwy chodu
- Synchronizacja z sieciTheben jest firmą o 100-letniej tradycji, a także niekwestionowanym ekspertem w sterowaniu opartym o czas, obecność, jasność światła oraz jakość powietrza dla urządzeń elektrycznych. Wszystkie oferowane produkty są zgodne z ideą marki, która nakazuje zużywać energię tylko wtedy, gdy jest to absolutnie konieczne. Ten niemiecki producent jest jednocześnie jednym z liderów w zakresie produkcji urządzeń dla systemów automatyki budynkowej. Oferta Theben obejmuje urządzenia KNX, system Smart Home LUXORliving, zegary i automaty zmierzchowe, czujniki ruchu i obecności, oświetlenie zewnętrzne LED oraz termostaty i czujniki.

Poznaj Theben:
www.el-team.com.pl/theben

Cechy

Informacje podstawowe
Producent:
  • THEBEN AG
Indeks katalogowy:
  • TH-0260841
Kod EAN:
  • -
Dane produktu
Rodzaj programu zegara:
Rodzaj urządzenia sterującego:
Typ zegara/automatu:
Wysyłka
Kod CN:
  • 91070000

Zapytaj o produkt