GŁOŚNIK NAŚCIENNY 40W CZARNY (PARA)

IP66, 8 OHM, 89 DB, 120°, WSPORNIK OBROTOWY W ZESTAWIE

Indeks katalogowy: EK-SP30B2-AU

 • Czas dostawy: Realizacja ok. 3-5 tygodni
 • Producent:
  • EKINEX
 • Indeks katalogowy:
  • EK-SP30B2-AU

Opis

Głośnik Ekinex Home Audio Speaker EK-SP30B2-AU oferuje wyjątkowe połączenie nowoczesnego designu i wysokiej jakości dźwięku. Jego niewielkie rozmiary pozwalają na łatwą integrację w systemie bez konieczności rezygnowania z jakości dźwięku czy wydajności. Posiada rating odporności na warunki atmosferyczne IP66, co sprawia, że nadaje się zarówno do zastosowań wewnętrznych, jak i zewnętrznych, co czyni go jednym z najbardziej wszechstronnych głośników do audio domowego lub komercyjnego.

Podstawowe funkcje:
- Podczas instalacji głośników na ścianach upewnij się, że struktura ściany jest solidna, a głośniki są mocno przymocowane.
- Zainstaluj głośnik w miejscu, które jest w stanie wytrzymać wagę głośnika i jego osprzętu montażowego. W przeciwnym razie może to skutkować upadkiem urządzenia.
- Nie dotykaj ani nie uderzaj w głośnik niskotonowy i głośnik wysokotonowy. Jeśli zostaną uszkodzone, dźwięk może być zniekształcony.
- Obniż głośność urządzenia i źródła dźwięku podczas zmiany źródła sygnału wejściowego (np. Przy przełączaniu na odbiór FM lub odtwarzanie CD).
- Wyłącz urządzenie i źródło dźwięku podczas instalacji lub usuwania kabli.


Produkty linii Ekinex są opracowywane i produkowane we Włoszech. Dzięki wieloletniej pracy projektowej powstały produkty, który uosabiają esencję designu Made in Italy: niezwykłą dbałość o detale, najwyższej klasy materiały, najnowocześniejszą technologię i innowacyjność. Zaprojektowane z myślą o rynku globalnym, produkty Ekinex są wyrazem nowej włoskiej tradycji, która łączy w sobie dbałość o rzemiosło przy wytwarzaniu produktu i wysoki poziom technologii. Ekinex promuje ideę włoskiego projektu, który nie jest jedynie wrażeniem estetycznym, ale zawiera jako podstawowe elementy, takie jak łatwość obsługi, natychmiastowe zrozumienie funkcji oraz zrównoważone i inteligentne zastosowanie nowoczesnych technologii.

 

Poznaj Ekinex:
https://el-team.com.pl/ekinex/

Cechy

Informacje podstawowe
Producent:
 • EKINEX
Indeks katalogowy:
 • EK-SP30B2-AU
Kod EAN:
 • -
Wysyłka
Kod CN:
 • 85182100

Zapytaj o produkt